Vyhledávání


Kontakt

AIGAMES GNW

ing. M. Kohoutek 605939161

E-mail: obchod@aigames.eu

Jak se stát admirálem

 
Pro všechny, kteří by se chtěli stát admirály máme připravenou zatím první ucelenou treningovou hru, která Vás přenese do severního Atlantiku, kde probíhala za druhé světové války bitva o zásobovací konvoje do Sovětského svazu.
Hra Vás naučí  taktické postupy při velení základních jednotek a to bitevních lodí, křižníků a torpédoborců při ochraně konvojů obchodních lodí, což následně využijete v admirálské edici, ve které budou tyto jednotky rozšířeny o ponorky, minolovky a letadlové lodě s letadly.
Pravidla hry formálně odpovídají základním pravidlům pro celou serii a hlavně pro finální velkou námořní bitvu. Naučíte se jak se slabší lodí útočit na silnější a s jakým rizikem a další a další taktické fígle.
Zachovali jsme původní papírovou formu pro zobrazení jednotek lodí, jelikož žádná další varianta vzhledem k finálnímu počtu lodí, která převyšuje sto jednotek nebyla možná, budiž nám to kritici prominou, ale v  rozsahu, v jekém plánujeme Velkou námořní válku je zatím jiné řešení nemožné. I tak jsme se snažili dát lodím srozumitelnou podobu a dobré rozpoznávací znaky. Jména lodí korespondují se skutečnými jmény lodí bojujících v atlantiku. Na obrázku dole malá eskadra kolem bitevní lodi Malaya.

Hru můžete zakoupit v eshopu www.aigames.eu